Musím s tím něco dělat...

16. květen 2010 | 17.13 |

Dneska jsem byla do hodně dlouhé době na bowlingu. Dobře, naprosledy jsem ho hrála před dvěma měsíci, ale tam nás bylo přes dvacet a zrovna moc se toho tím pádem nenahrálo. A nebýt dnešní mamčiny špatné nálady a potřeby někam vypadnout, ani by mě nenapadlo zase začít trochu hrát. Před lety jsem chodila celkem často, dokonce jsem byla i na pár turnajích (samozřejmě jen tak pro zábavu, žádné rekordy jsem netrhala). Mno ale dneska, vzhledem k tomu, že jsme hrály jen dvě, jsem zjistila, že jsem na tom fakt hodně špatně. S fyzičkou. Příšerný. Blbá hodinka bowlingu, a jak vám to otevře oči.

Musím s tím něco udělat, takhle to dál nejde. Jako už dva roky (od té doby, co jsem skončila střední) vím, že jsem na tom blbě. Ale nevěděla jsem, že až tak moc. Minulé dvě jara a léta jsem aspoň jezdila na bruslích. Letos jsem na nich ještě ani jednou nebyla. Dobře, aspoň jednou týdně si zacvičím na gymnastickém míči (a to fakt doporučuju, není to tak násilné jako normální cvičení, ale fakt to člověka zpevní a rozhýbe) a sem tam (tak jednou za 2-3 týdny) "skáču" na taneční podložce (snad víte o čem mluvím). Ale jak je vidět, nestačí to. Pěšky taky zas tak moc nechodím. Přes týden na žádný sport není čas, o víkendu tedy občas cvičím, jak jsem právě psala. Ale když už jsem doma, tak se nedokážu k ničemu dokopat. Když si vzpomenu, jak jsem ve třeťáku chodila asi dva týdny běhat, tak se musím smát . To jsem dokonce šla i párkrát brzy ráno o víkendu a připada si jak v nějakém americkém filmu. K tomu by mě dneska nedonutil ani ten nejhezčí trenér na světě... :D

Asi zbývá jen doufat, že až se konečně udělá hezky, tak budu mít aspoň trochu pohybu na zahradě a na bruslích.

Taky si každou chvíli říkám, že bych si šla moc ráda zahrát tenis (nehrála jsem ho už několik let :( ), dokonce už delší dobu uvažuju nad tím, že bych začala chodit normálně na hodiny. Ale pak si uvědomím, že jsem ráda, když vyjdu tři poschodí, a že bych neměla šanci vydržet na kurtě ani čtvrt hodinky. Takže si řeknu, že nejdřív něco musím udělat s tou fyzičkou, a až pak se vrhnout na samotný tenis.

Začarovaný kruh, no...

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře