(Ne)spánek

21. duben 2010 | 17.11 |

Právě je to 33 hodin, co jsem vzhůru. Můj dosavadní rekord byl kolem pouhých 25. A ještě ho o dost zvednu, protože je teprve odpoledne a pochybuju, že bych usnula dřív než o půlnoci. Teda vlastně pochybuju, že vůbec dneska usnu. Už jsem se o to snažila třikrát a výsledkem byl maximálně dvacetiminutový polospánek. Nedovedu si představit, jak budu vypadat zítra ve škole.

Nevadí mi spát třeba jen šest hodin denně - většinou mě právě o trochu kratší spánek nakopne a jsem celý den akčnější. Pět, to už je tak na hranici, ale dá se. Ale dvacet minut... ehm... to už je na mě málo. Mám naprosto zatemněný mozek a připadám si jak nějaká ožrala :D Před půl hodinkou jsem si ale docela hezky zacvičila jógu, tak mě energie stoupla z -10 aspoň na -3.

K tomu mě zase neuvěřitelně vytáčí spolubydící, které už ale totálně hráblo. A to jsem počítala s tím, že v osm večer vypadne a na kafe přijde kámoš. No, bohužel. Ale můžu si gratulovat k tomu, že vůbec někam jede, je to pravděpodobně naposledy. Takže si asi dokážete představit, jak díky těmhle všem věcem mám "skvělou náladu".

Pomooooc.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře