Stížnost

15. duben 2010 | 13.44 |

Ok, vážení, kdyby bylo kam, tak okamžitě podávám stížnost. Na co...? Na to naprosto nechutný a depresivní počasí. Tohle že je půlka dubna?! Haha, vtip desetiletí. Tohle je přelom října a listopadu.

A to pozor - já mám podzim ráda, společně s létem je to moje nejoblíbenější období. Ani nejsem typ člověka, který by si na počasí neustále stěžoval. Prostě to beru tak, jak to je. Nedělá mi problémy trávit dny zavřená uvnitř, dokážu se v pohodě zabavit. Nedokážu si představit, jak se tedy musí cítit ti, co takovéhle počasí nesnáší. To musí být na mašli.

Taky nejsem člověk, který mívá jarní únavy. Nikdy nikdy nikdy jsem je neměla. Měli byste mě ale vidět tenhle týden. Chodící mrtvola. Kdykoli to šlo, šla jsem si lehnout, nebyla jsem schopná vstát na desátou, dokonce jsem si jednu hodinu nebyla ani schopná nic zapsat do sešitu. Včera jsem si říkala, že to teda na koleji zabalím dřív a pojedu domů. Plán sice pěkný, ale stačilo si přestavit, že bych musela dojít na zastávku mhd, počkat pár minutek na vlak a třičtvrtě hoďky v něm sedět. Což byl pro mě naprosto nemožný úkol. Nedošla bych ani do půlky cesty k zastávce.

Teď už jsem naštěstí doma, ale od včerejška se toho moc nezměnilo. Dělá mi problémy i ťukat do klávesnice nebo psát smsky. Když si představím, že zítra musím ke kadeřnici a do knihovny... Uf... no, uvidíme jak to dopadne :)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře