Pro holky aneb Leze na mě jaro

22. duben 2010 | 09.00 |

Pamatujete, jak někdy jeden týden v březnu bylo krásně, ale pak zase nasněžilo? Tak ten jeden týden pro mě byl peklo. Prostě typické jaro a vše, co s ním souvisí. Když se ale ochladilo, tak to přešlo. A teď... mno, prostě na mě vlezlo jaro tak moc, že si myslím, že si vynahrzuje všechna ta léta, kdy na mě místo něho lezl podzim.

Dokonce jsem po delší době strávila dva večery v tomhle týdnu s kámošem, kterého chci opravdu jen jako kámoše. Ale byla jsem tak zoufalá, že jsem si řekla, že by se z něho mohl stát, jak Akka říká, "kámoš s výhodami" (KsV) :D Ne, že bych to už někdy praktikovala, ale ted mi to přijde jako naposto ideální stav. Nechci s nikým vyloženě chodit, ale ani nechci s klukama zažívat vůbec nic. Takže by mi to vyhovovalo.

Dokonce jsem toho kamaráda přitáhla na opuštěný pokoj až v jedenáct večer (teda ne doslova přitáhla, přišel až moc dobrovolně a sám). Po čtyřiceti hodinách nespaní. Byla jsem dost unavená, ale říkala jsem si, že za tohle bych tu únavu překonala. Nicméně ho znám dost dlouho na to, abych věděla, že je v těhlech věcech trochu natvrdlý (jako spousta kluků, no...). Ale tak člověk by aspoň trochu logicky očekával, že když je půlnoc, dva dospělí známí lidé sedí sami v místnosti a je jaro, že se apoň něco málo semele. Samozřejmě se ale nic (naprosto nic nic nic nic, i děti na základce by z toho vykřesaly víc) nestalo.

I když musím přiznat, že nakonec jsem byla ráda. Řekla jsem si, že tohle je poslední šance, kdy bych ho mohla "korunovat" na toho KsV. Protože v tohle stádiu by se ještě daly stopnout jeho záměry na chození se mnou. Nepovedlo se; já nemám KsV a on nebude mít holku Mno, i takový je život. Ale dohoďte mi prosím někdo někoho, kdo by si na pár nocí dal říct, a zároveň zařiďte, aby tu spolubydlící nebyla

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Pro holky aneb Leze na mě jaro lucik®pise.cz 22. 04. 2010 - 10:33
RE: Pro holky aneb Leze na mě jaro akka 22. 04. 2010 - 12:54
RE: Pro holky aneb Leze na mě jaro chaostheory 22. 04. 2010 - 13:01
RE: Pro holky aneb Leze na mě jaro ugisha 22. 04. 2010 - 15:26
RE: Pro holky aneb Leze na mě jaro nikitka 23. 04. 2010 - 09:50
RE(2x): Pro holky aneb Leze na mě jaro chaostheory 23. 04. 2010 - 12:07