Od všeho trochu

11. květen 2010 | 16.40 |

Info č. 1 - Další týden je tu... Ok, vím, že už je úterý, ale poslední dobou mám trochu posunuté dny. Pondělí vždycky uběhne ani nevím jak, úterý je pro mě takový přelomový den, kdy si říkám, že zítra už je středa a ve čtvrtek už je zase konec týdne... Asi vám to přijde jako nesmysl, ale tak to prostě mám v hlavě nastaveno .

Info č. 2 - Právě mě prozvánělo nějaké utajené číslo. Můžete mi někdo říct, k čemu mu to je...? Pokud mi chce něco naznačit, tak mu to je na nic, protože nezjistím, kdo to je. A pokud je to nějaký vyděrač nebo tak ( :D ), tak snad měl zavolat a ne jen prozvonit, ne?! Takhle to je úplně zbytečná činnost.

Info č. 3 - Včera jsem zjistila, že už jsou dávno na netu všechny epizody H2O, takže mám pěkný skluz. Navíc mi hrozně dlouho trvá, než se mi tu načte video, takže je to dost náročný. Ale nevadí, času dost.

Info č. 4 - Proč že to dneska píšu takhle neobvykle...? Protože už asi týden mám miliony nápadů na nové články, ale vždycky napíšu jednu dvě věty a zjistím, že je to blábol. Asi mi nějak protestuje mozek či co (to by se mu před zkouškama hodilo...).

Info č. 5 - Asi jsem se tak trochu zabouchla... Ale to tu nebudu rozepisovat, protože bych zněla jako nějaká patnáctka (nic proti vám ), protože celé je to tak... ehm, trochu jako někde na základní škole. Uvidíme, co se z toho vyvrbí.

Info č. 6 - Už od jedné hodiny sedím u notebooku, knížky nebo jím. A nemůžu se za nic na světě dokopat k tomu, abych se ustrojila a šla konečně do města a nakoupit (především tuny čokolád). Natož se snad učit.

Info č. 7 - Teď mi došlo, čím to možná je - tím, že mám pokoj sama pro sebe. Když tu byla má drahá spolubydlící, tak jsem si neustále vymýšlela jakýkoli program, jen abych tu nemusela být s ní... Chci ji zpátky. (Neeee, kecám, nechci, ani náhodou.)

Info č. 8 - Už fakt končím a jdu do toho města. Vážně.

..... Opravdu!!!

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře