Druhá řada

22. únor 2010 | 21.35 |

DHURÁ SÉRIE

Nej díly: 2,4,13,16,19,21,2

1 - Lor se rozhodne si Maxe vzít a zasnoubí se. Je konec školního roku a Rory je v nej 3% ročníku, tak se jí prarodiče rozhodnou udělat speciální večeř. Rory si na ní pozve Deana. Ten se ale nelíbí Richardovi (není dost chytrý, neví co chce v budoucnu dělat atd) a pohádá se s ním a s Rory. Když odejdou, tak Emily zavolá Suki a ptá se na něco ohledně svatby Lor a Maxe. Lor ale rodičům o svatbě ještě neřekla...

201   201   201

2 - Lor oznámí Emily to, že je zasnoubená. Ta ale reaguje flegmaticky, protože už to ví. Pohádají se spolu (Lor je naštvaná, že nereaguje; Emily, protože jí Lor nic neřekla). Nakonec se trochu usmíří. Rory se mezitím snaží dohnat své mimoškolní aktivity pro přihlášku na Harvard, protože zjistí, že má "asi 10 let skluz” a pohádá se s Deanem, protože jí vyčítá, že přípravě na VŠ věnuje moc času.

202   202   202

3 - Lor má rozlučku se svobodou a začne si uvědomovat, že asi Maxe tak moc nemiluje. Taky během rozlučky zavolá Chrisovi. Luk jí udělá baldachýn na svatbu. V tom ale Lor už jasně dojde, že Maxe nemiluje tak moc, že by si ho měla vzít, přiběhne za Rory a řekne, že si druhý den v 5 ráno udělají výlet...

203   203203

4 - Jedou jen tak bez cíle, až se dostanou do jednoho střeleného hotýlku. Druhý den zjistí, že jsou blízko a Harvardu a tak se tam vydají. Rory se podívá na nějaké přednášky a je z toho absolutně unešená :) Když se vrátí domů, tak zjistí, že přijela i Lane (z Koreje). Lor se konečně rohodne, že musí pohnout s jejím a Sukiiným snem - založit si vlastní hotel...

204

blogz.cz/files/204.thumbnail.jpg">   204   204

- K Lukeovi přijíždí bydlet jeho synovec Jess a ani jeden z nich z toho není zrovna nadšený. Lor je pozve domů na večeři, tam se ale Jess vypaří s pivem na zahradu a když ho tam Lor najde, tak se pohádá s ním i s Lukeem. Rory zjistí, že Jess hodně čte - jako ona.

205   205   205

6 - Rory má být uvedena do společnosti (taková ceremonie pro smetánku), ale jde do toho jenom kvůli prarodičům. Ti se spolu neustále hádají, protože Richard je podrážděný - vypadá to, že o něho ve firmě přestávají mít zájem kvůli jeho věku. Na uvedení má být doprovázena otcem, proto přijíždí i Chris. Večer se s Lor políbí, ale pak se přizná, že má doma přítelkyni, se kteoru dokonce už žije.

206   206   206

7 - Rory je pozvána ke školnímu poradci, protože se prý málo včleňuje do kolektivu a je samotářka. Jednou si při obědě tedy přisedne k náhodnému stolu, ale potom od Paris zjistí, že se jedná o místní sesterstvo. Jednou ji v noci "unesou” z domu a jedou na Chilton do kanceláře ředitele, kde Rory musí zazvonit na zvonek - a tím se stane členkou. Rory se to nelíbí, ale jde do toho v rámci toho, co ji poradce řekl. V tom ale do místnosti vtrhne ředitel a chce je všechny suspendovat. Rory se s ním pohádá - ona nikdy nic takového dělat nechtěla, je to jen kvůli němu, a ona rozhodně samotářka není, ale v Chiltonu to nevidí, protože žije v jiném městě. Ředitel to nakonec uzná a omluví se.

207   207   207

8 - Lor a Suki jdou za Fran, která vlastní dům, ze kterého chtějí udělat vlastní hotel. Ta jim ale řekne, že ho nikdy neprodá. Do města přijede Mia, majitelka hotelu Nezávislost a řekne, že je ráda, že si Lor otevře vlastní hotel, protože ona chce tenhle prodat a tímpádem je to pro obě dvě vhodná doba. Lor si ale uvědomí, že tím ztratí i místo, kde několik let žila s Rory, když byla malá. Je z toho smutná a pohádá se se Suki. Jess dělá ve městě neustále problémy.

208   208208

9 - Lor jde na radne s jedním o hodně mladším mužem, který s ní chodí do kurzu o podnikání, ale rande není nic moc. navštíví ale Lukeovo bistro a Luke je smutný z toho, že Lor chodí na schůzky. Celé město Lor začne říkat, že by si měla konečně uvědomit, že je do ní Luke zamolovaný. Mezitím Rory, Paris, Madeline, Luise a Tristan zkouší představení Romea (Tristan) a Julie (Rory). To se nelíbí Deanovi a žárlí. Těsně před představením nemůžou Tristana nikde najít, nakonec se objeví s tím, že byl vyloučen z Chiltonu :( a jde na jinou - vojenskou školu. Romea nakonec zahraje Paris.(Btw. Tristan odešel ze seriálu, protože dostal nabídku na jiný seriál.)

209   209   209

10 - Do hotelu má přijet bohatá rodina, která si zaplatila večeři v historickém stylu, kočár s koňmi atd. Kvůli sněhové kalamitě ale nemohou přijet. Všechno je už připravené, tak Lor pozve všechny známe na noc a večeři do hotelu. Emily se tam dozvídá, že Richard odešel do důchodu a pohádají se.

210   210   210

11 - Lor a Rory zjistí, že je jejich dům plný termitů a ti ho rozežírají. Jdou na noc k Suki, ale Lor musí vymyslet, kde sebrat peníze na opravu domu. Žádná banka jí nechce dát půjčku, jediná možnost je taková, že by smlouvu musela podepsat i Emily. Pohádá se s ní i s Rory (která babičku o pomoc požádala). Oprava je ale vyřešena. Rory se poslední dobou moc nebaví s Lane a zjistí, že se Lane přidala k roztlekávačkám (ze kterých si vždycky dělaly srandu).

211   211   211

12 - Richard je tedy doma a Emily ho začíná mít plné zuby. Poprosí proto Lor, aby ho na jeden den vzala do Stars Hollow, aby si od něho sama odpočinula. Lor to s nechutí slíbí a tráví s otcem celý den, ale nemají si moc o čem povídat a Rory je ve škole. Večer přijede s Dean, který konečně dostavěl auto pro Rory, ale to se nelíbí Richardovi - nemyslí se, že je postavené bezpečně a nechce ho Rory povolit. Lor se s ním pohádá, protože jí do všeho mluví. Richard jí řekne, že ví, že byl pozván jenom protože Emily Lor požádala a že je hrozné být neužitečný...

   212   212   212

13 - Ve městě se koná tradiční dražba košíků s jídlem. Loriin vydraží (pod nátlakem) Luke a Rory je domluvená, že její koupí Dean. Do dražby se ale vloží i Jess a začnou spolu s Deanem "soupeřit” o vyšší nabídku. Vyhraje Jess, Dean je pěkně naštvaný. Rory "musí” jít s výhercem na piknik. Přitom si s Jessem dobře popovídají. Když odchází, tak jí z roky spadne náramek, který dostala od Deana, ale nevšimne si toho - a Jess si ho nechá...

213   212   213

14 - Rory s Paris mají na Chiltonu debatní soutěž a Lor na ni pozve Chrise. Ten ale přijede i se svou novou přítelkyní Sherry. S Lor si moc nerozumí, ale vezme Rory večer ven - namísto páteční večeře. Místo Rory jde Lor k prarodičům s Chrisem.Emily se ale na všechny naštve, především na Lor - vyčítá jí, že na místě Sherry měla být ona.

214   214   214

15 - Luke si uvědomí, že jeho byt je pro něho a Jesse malý a chce koupit dům. Pak ale zjistí, že ho vlastní Talor, tak smlouvu zruší, v bytě vezme kladivo, bouchne do zdi - a zjistíme, že se za ní skrývá další část bytu, kterou plánují předělat na Jessův pokoj. Jess mezitím čistí u Lor okapy. Dean zjistí, že Rory nemá jeho náramek (a ona si toho do té doby /dva týdny/ taky nevšimla) Lor jednou Jess nachytá, jak jde z pokoje Rory. Ten řekne, že se jen díval na její knihy. Rory pořád hledá náramek a nakonec ho najde ve svém pokoji - Jess ho tam vrátil. Lor se s ním kvůli tomu pohádá a nemá ho ráda čím dál tím víc.

215   215   215

16 - Lor jede s Emily na víkend do lázní. Jeden večer si zajdou do podniku na večeři, Emily tam vyzve k tanci jeden muž. Potom ale zpanikaří, že vlastně podváděla Richarda a svede to na Lor. Pohádají se a Emily chce odjet dřív. Rory má mezitím v plánu užít dům o samotě, což si jí nikdy nestává. Dean ale nechápe, proč ho tam nechce. Večer přijde Paris s tím, že nutně potřebuje pomoc s učení. Během toho dorazí Jess s jídlem a všichni tři spolu jedí. Do toho přijde Dean, uvidí, že je tam Jess a začne na Rory ječet. Paris ale zachrání situaci menší lží

216   216   216

17 - Luk organizuje pohřeb svého strýčka a Lor mu v tom pomáhá. Emily pomáhá Suki
plánovat svatbu.

217   217   217

18 - Rory dělá do školy projekt o podnikání a chce požádat Richarda o pomoc. Ten nejdřív odmítne, ale pak jí pomůže. Roryiina skupina ale nevyhraje přes všechno snažení, Richard se naštve na vedení školy. A uvědomí si, jak moc mu chybí práce; rozhodne se s tím něco udělat. Rory si stále víc uvědomuje, že má ráda Jesse a Deana už moc ne; samotný Dean si to začne myslet taky.

218   218   218

19 - Jessovi hrozí opakování ročníku a Luke mu domluví doučování s Rory. Když se jsou večer učit do bistra, Jess ji přemluví, že si zajedou na zmrzlinu a pak že budou pokračovat. Cestou jim ale vběhne do cesty zvíře a vybourají se. Rory si zlomí ruku a Lor se kvůli tomu pohádá s Lukem. Na konci dílu se Rory dozvídá, že Jess odjel zpátky do NY...

219   219   219

20 - Richard si založil vlastní soukromou firmu Gilmore Group, ale nemá asistentku. Lor mu pomůže se zařirováním a počátečními starostmi. Nakonec ho ale donutí najít si novou sekretářku. Ve městě se otvírá nový obchod s hudebními nástroji a Lane se domluví s majitelkou a chodí tam hrát na bicí.

220   220     220

21 - Lor dodělala školu a chystá se na ceremonii. S Lor mají v plánu se sejít až na místě.
Večer předtím zavolá Rory Jess z NY a druhý den ve škole Rory dostane nápad za ním naotočku zajet. Jede tedy do NY, jde za školu a stráví super den s Jessem. Kvůli zablokované dálnici se ale nedostane za Lor včas a setkají se až doma. Lor je hodně zklamaná a Rory taky, ale Lor jí "oznámí”, že to vypadá, že se do Jesse zamilovala.

221   221   221

22 - Připravuje se Sukiina a Jacksonova svatba. Noc předtím se Lor vyspí s Chrisem a
rozhodnou se, že spolu začnou chodit. Ráno do města přijede Jess a řekne Lukeovi, že...
se chce vrátit :) Rory se mezitím dozvídá, že s Paris vyhrály volby ve škole a bude
muset jet na celé léto do Washingtonu... Těsně před svatbou se Chris a Lor dozví, že je
Shery těhotná a Chris jede za ní. Rory mezitím potká Jesse, ten jí řekne, že se vrací do
města a Rory ho políbí...

222   222   222


Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Moderované komentáře