Začátek jara...?

26. únor 2010 | 10.32 |

Mám takové obavy, že jaro... ehm... už je tady. Což je (mírně řečeno) na nic. Jaro prostě nesnáším. Ale myslela jsem si, že tak do dubna to bude ještě v pohodě. Ale teď už se mě pár dní drží depky. Naprosto vůbec mi nedocházelo z čeho bych je mohla mít. A dneska, když jsem šla ven v napůl zimní bundě a byl mi hic, slunce svítilo jak blázen a ptáci zpívali jak Gott, mi to pomalu začínalo docházet. Letos hold další roční období přišlo trochu dřív. A moje tělo i psychika to opět pocítilo o pár dní dřív. Bohužel.

Jediná moje naděje je škola. Ne, nepřepsala jsem se. Nejlíp se cítím, když měním prostředí, takže věčné stěhování kolej-domů-kolej mi vyhovuje. Do pondělí budu muset nějak vydržet. Pak tenhle koloběh zase začne a třeba se tím zlepší i moje nálada.

Upřímně... vlastně mám ještě jednu naději. Hned jsem ji chtěla vyslepičit někomu známému, ale pak jsem si to rozmyslela. Zjistila jsem totiž, že na zakřikování věcí asi přece jen něco bude... Potřebovala jsem to ale nějak ze sebe ventilovat, tak jsem si řekla, že bych to mohla napsat sem, protože by to přece nebylo adresováno nikomu konkrétnímu a tím pádem by to vlastně neplatilo, ne...? :D Ale ne, já to vydržím. A v pondělí nebo v úterý to možná vyklopim.

A to, že si už dva dny v kuse zpívám tuhle písničku, tomu taky moc nepřidává...

www.youtube.com/watch

Zpět na hlavní stranu blogu

Moderované komentáře

RE: Začátek jara...? toník 26. 02. 2010 - 17:50
RE: Začátek jara...? anna 18. 05. 2012 - 14:12