Za dva týdny je po všem

19. prosinec 2010 | 11.40 |

Poslední cca dva týdny jsou opravdu náročné. Jen co jsem se trochu vyhrabala z krátké nemoci, rozjelo se zase všechno šíleným tempem. Za ty dva týdny jsem se ještě prakticky nezastavila, všechno se na mě valí a potřebovala bych, aby měl den aspoň třicet hodin. Včera jsem se asi po deseti dnech konečně zas dostala k bakalářce. Strávila jsem nad ní přes tři hodiny, a to jsem dělala "jenom" úvod, obsah, seznam literatury a formální věci jako titulní stranu adod. Byla jsem s toho pěkně vyřízená. Psaní jako takové je proti tomuhle úplná brnkačka. Jsem ráda, že jsem si to nenechala až na poslední chvíli, protože z toho by se člověk musel zvencnout.

Včera jsem ještě byla za švagrovou v nemocnici a těšila jsem se, že přijdu domů a dám si chvíli oddech. Už v předsíni jsem ale cítila nějaký diivný smrad. Můj milý tatínek totiž doslova zamořil celý dům neřeněným chlorem. Takže jsem jen vlítla do svého pokoje, otevřela dokořán okno, a zmizely jsme s mamkou k babičce, kam jsme stejně o víkendu potřebovaly zajít. Když jsme přišly, smrad nebyl o nic menší. Teda kromě mého pokoje, kde ale samozřejmě bylo kvůli větrání takových patnáct stupňů. Takže bylo jak po "pečení nepečeného" cukroví (dneska se potřebuju pusitit do úlků, protože v po, út a st se k tomu ani náhodou nedostanu) i po odpočinku. No prostě sranda.

Jinak má vánoční nálada je pod bodem mrazu, elán, který jsem měla asi tak poslední měsíc je pryč, a myslím, že nenávratně. Budiž mi to poučením pro příští roky . Na štědrý den a večer se vyloženě netěším, z televizních upoutávek na vánoční filmy se mi otevírá kudla v kapse a dokonce nemám vůbec náladu ani na vlastní každoroční tradici - sledování filmu Láska nebeská, který je prostě úúúžasný a krásně naladí na pohodovou vlnu. Ale myslím, že ani tohle by mi tentokrát nepomohlo .

Ale za týden už bude dávno po vánocích a za dva týdny už po celých svátcích. Jedině díky téhle myšlence se to snad nějak přežije

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Moderované komentáře